zavřít

V postapokalyptickém I Am Alive nedostanete nic zadarmo

PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Za všechno se v rozbořeném postapokalyptickém světě survival dobrodružství I Am Alive platí. Když třeba na nepřátele použijete namísto pasti kulku, tak jste o ni právě přišli. Jeden chlapík se sice válí na zemi v tratolišti krve, ale dalších pět se na vás hrne s válečným pokřikem, a co vy teď s tím? Pravděpodobně vás čeká smrt, load pozice a nový pokus: snad ho využijete.

Pětiminutový dokument o vývoji hry je spíš jakousi virtuální nástěnkou, na kterou tvůrci lepí záměry ohledně vzhledu, atmosféry, designových cílů a samozřejmě i herních principů své hry. Snaží se naznačit, že chtějí od hráče, aby se choval takticky a přemýšlel nad tím, co by dělal v podobné situaci. A také jej nechají za všechno platit, dokonce ani sil pro zdolávání nástrah v prostředí (čti hopsání a lezení) nemá hrdina nekonečnou zásobu. Dobré je, že všechny ty průpovídky, které jsou sice zajímavé, ale příliš nekritické, doplňují ještě záběry ze hry, s nimiž svoji představu můžete okamžitě konfrontovat. Tak do toho, I Am Alive vychází na XBLA 7. března, později pak zamíří i na PSN.

Tagy: akční survival adventura postapokalyptická

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.