zavřít

V postapokalyptickém I Am Alive nedostanete nic zadarmo

PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Za všechno se v rozbořeném postapokalyptickém světě survival dobrodružství I Am Alive platí. Když třeba na nepřátele použijete namísto pasti kulku, tak jste o ni právě přišli. Jeden chlapík se sice válí na zemi v tratolišti krve, ale dalších pět se na vás hrne s válečným pokřikem, a co vy teď s tím? Pravděpodobně vás čeká smrt, load pozice a nový pokus: snad ho využijete.

Pětiminutový dokument o vývoji hry je spíš jakousi virtuální nástěnkou, na kterou tvůrci lepí záměry ohledně vzhledu, atmosféry, designových cílů a samozřejmě i herních principů své hry. Snaží se naznačit, že chtějí od hráče, aby se choval takticky a přemýšlel nad tím, co by dělal v podobné situaci. A také jej nechají za všechno platit, dokonce ani sil pro zdolávání nástrah v prostředí (čti hopsání a lezení) nemá hrdina nekonečnou zásobu. Dobré je, že všechny ty průpovídky, které jsou sice zajímavé, ale příliš nekritické, doplňují ještě záběry ze hry, s nimiž svoji představu můžete okamžitě konfrontovat. Tak do toho, I Am Alive vychází na XBLA 7. března, později pak zamíří i na PSN.

Tagy: akční survival adventura postapokalyptická

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.