zavřít

Soulsovka The Surge 2 vás provede masakrem v Jerichu

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Focus Home Interactive vydal nový trailer se záběry z hraní The Surge 2, které sestávají ze spousty krájení, sekání, řízkování, barviček a světélek. Přestože se většina nepřátel zdá být celkem robotická, stříká z nich spousta krve. Dojde ale i na pořádně obtloustlého chlápka v robotí chobotnici.

Souboje byly prakticky jedinou předností původního The Surge, takže není žádný velký div, že se Deck13 rozhodl dát ve videu na odiv hlavně je. I tentokrát budete odsekávat jednotlivé končetiny a své nepřátele hezky systematicky porcovat. Nebo freneticky filetovat.

Minimálně v jedničce jste si vybavení museli ukořistit přesně tímhle způsobem – z někoho ho prostě odřezat a přimontovat na svůj exoskelet. Dvojka má být v tomhle ještě variabilnější. Meče, sekyry, kladiva, hole... Na výběr dostanete z klasického fantasy repertoáru, ovšem ve futuristickém hávu.

Jericho zaplavili miniaturní nanoroboti a z nebohých obyvatel vytváří mix lidských těl s robotickými augmentacemi – sen kyberpunku, noční můra The Surge 2. Na počítače, Xbox One a PlayStation 4 si to přihasí už 24. září.

Tagy: akční sci-fi RPG hardcore souls like

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.