zavřít

Shadow Warrior - videorecenze

PlayStation 4 Windows

- Video autor: Lukáš Grygar Komentáře: 0

Jakkoli se mezi nízkorozpočtovými hrami často najde překvapivě zábavný kousek, aby nás nějaký opravdu nadchnul, k tomu dochází málokdy. Zvlášť když je Shadow Warrior remake jednoho ze spíš polozapomenutých kolegů Duke Nukema.

Jenomže reinkarnovaný Lo Wang nám všem vytřel zrak šurikeny a proto se k němu po textové recenzi vracíme i s videorecenzí. Náš redakční zenový mistr Lukáš se do hry patřičně pohroužil, a jestli došel osvícení, to se dozvíte v článku z videa.

...

Tagy: akční remake

Zdroje: Vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.