zavřít

S úpravami vozů strávíte podle videa v Need for Speed hodiny

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Jakou barvu bude mít přední blatník? Kam přesně nastříkám tenhle tag? V jakém úhlu? A jaký vlastně ten blatník bude? Co bude pod kapotou? Co bude na kapotě? Stovky otázek budou trápit tvořivé hráče Need for Speed díky editoru automobilů, které se budou nacházet ve vaší garáži. Co všechno půjde měnit, modifikovat, vylepšovat, zdobit a kdoví, co ještě, vám předvede video, jež najdete uvnitř článku.

Jsem si celkem jistý, že pokud se někdo do modifikací svého vozu pustí opravdu s vervou, může s každým vozem strávit tolik času, kolik hráči RPG při tvorbě své postavy. Jen místo posazení obočí a tvaru kořene nosu budou řešit zabarvení zadních světel a volbu správného odpružení.

Nicméně, jak už zmiňovala mnohá předchozí videa, teoreticky se o tohle všechno nemusíte starat a věnujete se jiným součástem undergroundového závodění. Ale otázkou je, když už máte k ruce takový editor, odoláte možnosti ušít si virtuální vůz doslova na míru? Někteří z nás naleznou odpověď až ve chvíli, kdy si Need for Speed sami spustíte. Šanci dostanete 3. listopadu, kdy hra vychází na PS4 a Xbox One. PC verze pak vyjde na jaře roku 2016.

Tagy: Need for Speed (série) auta

Zdroje: VG247

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.