zavřít

Řady hrdinů v Overwatch rozšíří medik Baptiste

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Multiplayerovou akční řež Overwatch ani nemusíte hrát, abyste docenili její animované filmečky. Nejnovější z nich představuje hrdinu Jean-Baptista Augustina, byť není zrovna vaším typickým hrdinou. Odpadlický medik teroristické organizace Talon se sice zřejmě dal na správnou stranu, tím proti sobě ale zároveň poštval tu špatnou.

Baptiste, třicátý hrdina Overwatche, je hybridní postavou na pomezí DPS a supporta. V praxi dokáže stejně tak dobře léčit jako zabíjet. O jeho konkrétních schopnostech Blizzard zatím nic moc nezveřejnil, zatím se tedy můžete podívat na krátký filmeček o tom, jak ke své pozici zabijáckého medika na útěku vůbec přišel.

Jean-Baptiste Augustin pochází z Haiti, ale stejně jako 30 milionů jiných dětí přišel v době omnických válek o rodiče. Aby v početné konkurenci ostatních sirotků přežil, musel krást a zabíjet. Jistý oportunismus ho pak přivedl do spárů Talonu, ale zdá se, že v medikovi přes všechny útrapy života přežilo alespoň nějaké dobro a rozhodl se přidat k těm hodným.

Za Baptista v této chvíli ještě nemůžete hrát, ale jak znám Blizzard a Overwatch, pravděpodobně se v blízkých dnech objeví na serverech k veřejnému testování, za další dva až tři týdny pak nejspíš půjde do běžného oběhu.

Tagy: online akční multiplayer FPS kooperace

Zdroje: Blizzard

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.