zavřít

Nový trailer z Deus Ex: Human Revolution

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: levis Komentáře: 0

Square Enix vydala zbrusu nový trailer ze sci-fi akčního RPG Deus Ex: Human Revolution. Skládá...

Square Enix vydala zbrusu nový trailer ze sci-fi akčního RPG Deus Ex: Human Revolution. Skládá se snad výhradně ze záběrů v herním enginu a mimo jiné v něm uvidíte hlavního hrdinu Adama Jensene, jak dostává augmentace, což bude opět tvořit jeden z klíčových prvků hry. Video obsahuje polské titulky, jinak je ale namluvené anglicky. Deus Ex 3 vyjde v dubnu tohoto pro PC, Xbox 360 a PlayStation 3.

Tagy: Trailer akční sci-fi RPG

Zdroje: YouTube

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.