zavřít

Nové záběry z Portal 2 a Deus Ex: Human Revolution

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Vývojáři z Valve nesměli se svým druhým Portalem chybět na PAX East a díky šikovnosti...

Vývojáři z Valve nesměli se svým druhým Portalem chybět na PAX East a díky šikovnosti kolegů z Hot Hardware o tom existuje povedený obrazový záznam, který ukazuje samotný začátek hry a řešení několika puzzlů. Krom jiného však video představuje i novou postavu, kterou je Cave Johnson, zakladatel Aperture Science. Na jeho hlas si zvykněte, bude vás skrze intercom provázet ve stylu Glados testovacími puzzlíky. Jinak v Johnsonově hlase možná poznáte J Jonaha Jamesona ze Spiderman filmů. Po rozkliku si pak můžete prohlédnout další na kameru natočené video z PAX East, které se týká akčního RPG Deus Ex: Human Revolution.

Nedávné oznámení, že třetí Deus Ey vyjde až v srpnu, fanouškům asi příliš radosti nenadělalo, tyto záběry by jim však mohly vylepšit náladu. Jde o záběry z PS3 verze, které svým komentářem doprovází art director hry Jonathan-Jacques Belletete, který zřejmě propůjčil podobu hlavnímu hrdinovi. Ale to je nepodstatné vedle záběrů ze hry, které představují hrátky s bezpečnostním systémem.

Tagy: akční sci-fi logická

Zdroje: Hot Hardware

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.