zavřít

Nejnovější trailer na X-Men: Destiny konečně boduje

PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Na rovinu se přiznám, že jsem do X-Men: Destiny doposud vkládal spíše naděje, které se odvíjely od reputace tvůrců a od konceptu (a předlohy), než od ukázek z trailerů, které byly rozpačité nebo mizerně tematicky zvolené. Nyní je to ale o něčem jiném. Ano, grafika není top, ale upřímně, o to tu nejde. Mnohem důležitější je pro cílovou skupinu zpracování světa, a to vypadá dobře.

Prvním tahákem je zjevná možnost kývnou Magnetovi a Bratrstvu nebo Cyclopsovi (nebo Xavierovi na pozadí) a X-Menům. Pak je tu exhibice všech klíčových hrdinů a záporáků (i když u X-Men to je často někde mezi) a to v podobách věrných předloze. Konečně se začíná pořádně prezentovat dějová linka, takže snad nepůjde jen o sled misí propojených pofidérním scénářem, ale podaří se zakomponovat leitmotivy komiksů, primárně klasický střet mutantů a předsudků. Hra vychází 30. září na X360 a PS3.

Tagy: komiks akční RPG

Zdroje: VG247

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.