zavřít

Launch trailer CoD: Black Ops 2 v rytmu AC/DC

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Sorry pánové, ani s AC/DC to nesepne. Pořád mě na Black Ops II více tluče do očí to, co jsme už viděli (mnohokrát), než to, co jsme neviděli a na co bychom měli bychom valit zraky. Přiznám se také, že mi celá koncepce primárně robotického AI nepřítele přijde trochu sterilní, přičemž to nevylepší ani občas se objevující řvoucí černoch v červeném baretu z fiktivního -istánu, kterého by si už série mohla patentovat.

Jde o to, že se tenhle bombastický styl začíná opravdu hodně okoukávat a s každým dalším výbuchem a skokem z letadla to bude mít každá další upoutávka, potažmo hra stejného typu, těžší a těžší - v tom, aby zaujala. Na druhou stranu, pokud tvůrci zruší svou prapodivnou závislost na konceptu nekonečných vln nepřátel, bude mnohé odpuštěno. Bod ale produkci traileru asi patří za to, že konečně neslyšíme dubstep v hudebním doprovodu. Jen nevím, zda je dobré označovat slovíčkem "launch" video ke hře, která vyjde za měsíc...

Tagy: sci-fi FPS válečná

Zdroje: Call of Duty

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.