zavřít

Kořist z Gamescomu aneb co taháte po výstavišti

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

K návštěvám herních výstav jako je Gamescom a nebo E3 patří také suvenýry, které vám na různých stáncích nadělí. Pravda, hlavně na E3 byste už druhý den vyměnili třetí tričko za hrnek s pořádnou kávou, ale i když se vám tohle tričko zrovna nehodí, někdo jiný jej třeba ocení. Bětka, Vašek a Patrik ve videu předvedli, co všechno povezou do Čech a s čím vším se občas taháte deset hodin v kuse po výstavišti.

Pravdou ale je, že nemalou část těchto věcí rádi zužitkujeme jako dárky pro čtenáře. Fight Club Speciál, který shrnoval letošní E3 měl na konci soutěž, kde jste mohli vyhrát „lup“ Šárky s Lukášem z Los Angeles, přičemž na prvním místě se skvěla krásná a stylová bunda Cyberpunk 2077. Neslibujeme, že Patrika odtrhneme od jeho figurky Darksiders, ale jsme si jistí, že něčeho se vzdá. Dobrovolně. A na dalším Fight Clubu Speciál se čtenáři zase můžete čekat soutěž. Naše heslo je „ani klíčenka nazmar!“

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.