zavřít

Katastrofický český trailer na nové SimCity

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Electronic Arts pamatuje na fakt, že Češi mají SimCity rádi a tak výjimečně přináší trailer, který je česky namluvený a doplňuje se tak s novými stránkami hry, které jsou rovněž plně počeštěné. Samotná hra bude samozřejmě také vybavena českými titulky.

Výše uvedený trailer naštěstí není katastrofický svým zpracováním, jak by se člověk mohl mylně domnívat dle názvu. Předvede totiž několik scénářů klasických katastrof, které mohou vaši piplanou metropoli postihnout a v případě nedostatečné infrastruktury i zničit. Je totiž jedno, jak moc rozvinuté vaše město je, protože bez pořádné organizace vše lehne popelem. Anebo skončí v létajícím talíři se sondou kdoví, kde... Trailer propaguje příjemnou nadsázku a humor hry a nutno říci, že samotný pohyb lidí po městě a jejich reakce na jednotlivé pohromy vypadají opravdu skvěle.

Tagy: strategie budovatelska

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.