zavřít

Harvey’s New Eyes přiveze slušnou dávku úchylného humoru

Windows MAC

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Do vydání kreslené adventurky Edna & Harvey: Harvey’s New Eyes zbývá osm dní (takže vyjde 16. října), což je ideální čas proto, aby se vám připomněla skrze okolo se povalující trailer. A dívejte se na něj opatrně, protože záběry vyvíjí zjevnou snahu vás podprahově ovlivnit k nákupu hry na Steamu.

Obzvláště nebezpečný je pohled do nových očí plyšového králíka Harveyho, kterému psychopatický psycholog Dr. Marcel nahradil očička za točící se spirály, s jejichž pomocí hypnotizuje děti. Ano, přesně tomu se zdánlivě nevinná holčička Lili pokusí zabránit a ještě přitom zkusí zdrhnout z kláštera, kde doktor Marcel z povolení abatyše (tak nějak nesnáší děti) provádí své experimenty.

Lili je hodná holčička, moc hodná a ráda splní jakýkoli úkol. Jak ovšem naznačují informace z BigPeterových prvních dojmů ze hry, tak pod maskou andílka se skrývá…ale to vám video jasně naznačí, případně to máte explicitně uvedeno v onom článečku. Buď jak buď, tomuhle kousku se budeme muset podívat na zoubek, protože vypadá zajímavě a úchylně – hratelností, „humorem“, nápady, zkrátka vším.

Tagy: adventura šílenství kreslená

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.