zavřít

GDS 2013: Matouš Ježek - Od AAA k indie aneb cesta k vlastní hře

iPad iPhone Android

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hra Hero of Many, za kterou stojí český tým Trickster Arts, nás v redakci zaujala natolik, že jsme ji nominovali mezi nejlepší mobilní tituly loňského roku. Pokud chcete vědět, jaká cesta vede k tvorbě podobného titulu, rozhodně se podívejte na přednášku Matouše Ježka, který si Hero of Many doslova vydupal ze země.

Vzhledem k tomu, že Matouš před založením vlastního studia pracoval v 2K Czech na datadisku pro Mafia II, může z praktického hlediska porovnávat vývoj ve velké společnosti s tvorbou hry v malém týmu. Pokud se tedy chcete vyhnout nejčastějším chybám a ideálně si i trochu usnadnit tvorbu své vlastní hry, určitě dávejte během Matoušovy přednášky dobrý pozor.

...

Na závěr připomínáme, že všechny dosud vydané přednášky z GDS 2013 najdete ukryté pod tímto tagem nebo na tomto speciálním Youtube kanálu.

Tagy: gds 2013

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.