zavřít

GamesPlay – podívali jsme se na zoubek skvělé Warframe

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Warframe patří mezi hry, o jejichž existenci víme od samotného začátku, ale kdokoliv z nás zkusil do hry skočit s odstupem pár let od startu, zděšeně se vrátil do reality. Komplexní systémy, a ne zrovna přívětivý vstup pro nováčky nás rychle vyhnaly. Konečně jsme ale dostali šanci hru prozkoumat a představit pomocí někoho, kdo už si ve Warframe odkroutil pár set hodin a výsledek si můžete prohlédnout v našem GamesPlayi.

Dobrou a nadšenou duší je David Pekarik, kterého jste mohli vidět v našich videích o War Thunderu. Tentokrát se ale místo lodí, tanků a letadel zaměřil na hru, která je podle mnohých lepší, než Destiny a Anthem dohromady a ve své free-to-play sféře a skromných začátcích se rozvinula v mnohem komplexnější titul, než jsou tyto tituly velkých firem. Zda tomu tak opravdu je už posuďte ve videu.

GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex UltraGamer+ 2019.

Tagy: online sci-fi free-to-play

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.