zavřít

GamesPlay – hrajeme vynikající God of War

PlayStation 4

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Asi jste neminuli masivní úspěch God of War u kritiků a rozhodně doufáme, že jste neminuli Šárčinu recenzi, v níž Kratovu návratu udělila nekompromisní desítku. Ostatně, hře jsme se věnovali i v našem Fight Club speciálu, ale protože ještě platilo embargo na videa ze hry, nemohli jsme vám ji ukázat. To se ale dnes mění a tak ve studiu zasedne Šárka s Alešem a ukáží vám, v čem spočívá krása téhle hry.

Samozřejmě, stejně jako u Fight Clubu, cokoliv vás o hře bude zajímat, zeptejte se během vysílání a my se budeme snažit vše zodpovědět. Samotný GamesPlay se budeme snažit hrát bez výraznějších spoilerů, byť se pár filmečkům ze začátku hry logicky nevyhneme. Nicméně, víme, že jde o hru, kde velkou část kouzla tvoří příběh a proto se nebojte, že bychom nějak nešetrně zkazili váš budoucí zážitek.

Otázky můžete klást v chatu u přenosu na Youtube

Tagy: akční fantasy mytologie

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.