zavřít

GamesPlay – hrajeme RPG Torment: Tides of Numenera

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hlásit se otevřeně k odkazu jednoho z nejikoničtějších RPG „zlatých časů,“ k Planescape: Torment, je odvážné. Nicméně, jak jste si mohli přečíst v naší recenzi, studio inXile se s touto výzvou rozhodně popasovalo se ctí. Proč Torment: Tides of Numenera nepohořela a v čem tkví její silné stránky (a pár slabin) si ukážeme v dnešním GamesPlayi, k němuž usedne Vašek Pecháček s Alešem Smutným.

Kluci ukážou různé tváře hry z jejích různých fází, ovšem nebojte se, budou se maximálně snažit vyhnout spoilerům, takže byste se neměli bát, že se dozvíte nějaké klíčové informace z děje – byť se logicky alespoň některým motivům a tématům hry vyhnout nemůžeme.

Tagy: sci-fi fantasy RPG gamesplay

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.