GamesPlay – hrajeme Gwent během sezóny vlka
zdroj: Archiv

GamesPlay – hrajeme Gwent během sezóny vlka

14. 1. 2020 14:30 | Video | autor: Redakce Games.cz |

Kartičkové hry se neustále mění, aby zvládly své hráče bavit měsíce a roky, což je také případ zaklínačské karetní hry Gwent. Nejen díky seriálu od Netflixu se momentálně těší přízni hráčů, CD Projekt RED se o ni svědomitě stará a naděluje nové jednotky i další obsah. Po poslední expanzi s obchodníky z Ofieru se samozřejmě změnila i meta. Na různé způsoby, jak lze momentálně hrát (a vyhrávat) se podíváme s redakčními experty Alešem a Šárkou.

Pokud jste Gwent navštívili třeba někdy těsně po Homecomingu, bude vám nejspíš ještě povědomý – přibyla jen spousta nových kartiček a u těch existujících se úplně změnily schopnosti a s nimi související strategie. Pokud jste ho naposledy viděli ve třetím Zaklínači, tak… Melitelé s vámi. Nejenže má úplně jiná pravidla, ale třeba taky i novou frakci syndikátu zlodějíčků z Novigradu.

Do tajů zaklínačské karetní hry budeme pronikat od tří hodin odpoledních, vyzkoušíme některé zajímavé balíčky, které si Aleš sestavil, podíváme se na sezónní mód a možná i do arény zrcadelníka Gauntera O’Dimma.

Sledovat nás můžete na Mixeru, testujeme také Twitch a jako obvykle můžete počítat se záznamem na YouTube, kde se video objeví v podvečerních hodinách.

zdroj: vlastní

GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex Super UltraGamer+ 2019.

Nejnovější články