zavřít

Další video z Total War: Rome II ukazuje nové záběry

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Včera tu bylo video, kde se představovala dekonstrukce Kartága, dnes je tu vývojářský deníček, na jehož záběrech Jack Lusted představuje, v čem se bude Rome II lišit od předchozích her a také, kam se chtějí s vývojem ubírat. Nutno říci, že většina věcí už byla dříve řečena, takže nic nového nečekejte. Snad jen, že se objevují nějací pomatenci, kteří se ptají, zda by nebylo lepší ustoupit z managementu každé jednotky a udělat bitvy abstraktnější. Na kříž s nimi!

Sympatická je poznámka, že boje trochu zpomalí. Tedy, že ve střetu jednotek se bude umírat pomaleji a bude tak více času na orientaci. I když se to zdá být s možností pauzy zbytečné, vzhledem k tomu, že bude mít Rome II obrovský záběr, jde o užitečný krok. Management obrovského množství jednotek, zvlášť při obléhání, je náročný a nic neřekne o vývoji bitvy víc, než to, jak rychle vám umírají vojáci, potažmo kde vám umírají.

Na videu jsou však nejcennější samotné záběry z hraní. Jde o pre-alfa verzi, což jen podtrhuje fakt, že Creative Assembly dali do kupy jednu modelovou bitvu o Kartágo, s níž se všude prezentovali. Ale, že ta bitva vypadá úžasně?! Další nové záběry ukazují rozlehlost města, a kde budou jednotlivé body, které budete muset dobýt. Vojáci lezou jak mravenci na obléhací věže, sevřená formace jde vpřed a někoho konečně napadlo udělat pořádnou animaci legionáře, který použije s gladiem výpad bodnutím zpoza štítu, takže už se nemlátí jako vařečkami přes hlavu apod.

Tagy: strategie historická making of

Zdroje: Total War

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.