zavřít

Best of GamesPlay #17: Mytologická prsa

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tady na Games.cz si moc rádi hrajeme a občas se vám u toho i exhibicionisticky ukazujeme, což ví každý, kdo sleduje naše GamesPlaye. Možná byste i souhlasili, že se při nich občas přihodí něco zábavného – a tak pro vás máme další výběr toho nejlepšího z poslední várky videí, který jako obvykle připravil Honza Vondrášek.

Tentokrát se podíváme na partičku kolem The Division 2, hlavně tedy Davida Ryneše, jehož humor byl Adamem Homolou odsouzen coby „infantilní“. Posuďte sami! Dál se tam mihne Sekiro a jeho mytologické prvky… nebo mytologická prsa? No a nebudou chybět ani klasické skopičiny kluků z Retra.

Tagy: best of

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.