zavřít

12 minutová mise na videu z Deus Ex: Human Revolution

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

A máme tu velmi podobou situaci, jako nedávno se záznamem takřka kompletní mise z Batman:...

A máme tu velmi podobou situaci, jako nedávno se záznamem takřka kompletní mise z Batman: Arkham City. Tentokrát si můžete, pokud nemáte strach ze spoilerů, pustit 12 minut dlouhou ukázku z Deus Ex: Human Revolution, kterou svým komentářem doprovází šéf vývoje hry Jean-François Dugas. Je to ten stejný člověk, kterého jsme pořádně vyzpovídali na letošní E3 a moc dobře víme, že jestli k Deus Ex 3 a jednotlivostech každé úrovně i herního prvku má někdo co říci, je to právě tento člověk. Ostatně, to co můžete vidět na videu je de facto to samé, co jsme před pár týdny sledovali na E3 my. Určitě se zaměřte na různé možnosti řešení herních situací, které video velmi pěkně prezentuje - od stealth přístupu až k relativně přímočarému, alespoň to tak vypadá. Pokud angličtinu neovládáte natolik, abyste využili doplňující informace z komentáře, nemusíte zoufat – dění na videu je zcela výmluvné. A jen pro pobavení: Square Enix si myslí, že našla jedince, odpovědné za únik hratelné preview verze DE3 na torrenty. Obviněno bylo 15 italských občanů, po nichž Squeenix žádá odškodné ve výši nad 5000 dolarů. Více na Kotaku.

Tagy: akční RPG kyberpunk

Zdroje: IGN,Kotaku

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.