zavřít

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Čtenářská recenze

Recenze a hodnocení mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.

Nádherná a propracovaná hra, která je zároveň neskutečně frustruijící

18. 5. 2017 v 19:12 - Autor: nero 0

Hodnocení čtenáře 8/10

Hry ze série Zelda mi nikdy moc nesedly. Je prostě proto, že jsem casual gamer a také nemám moc mozek na miliony hádanek. Breath of the Wild mě bavil tak prvních 20 hodin. Jasně, vadilo mi neustále rozbíjení zbraní, ale nic, co by se nedalo "přežít". Co jsem však už neskousl (a hru jsem díky tomu nedohrál do konce) byl fakt, že Link je prostě hrdina, kterého zabije všechno silnější na jednu ránu. 

Ano, nejsem zas tak hloupý, abych si nesehnal lepší brnění (které jsem si maximálně vylepšil) a nenasbíral celkem 10 srdcí životů, ale i přes to všechno byla hra neskutečně frustrující. Na každého silnějšího bosse jsem musel mít opravdu hodně zásob. Čas, čas, čas. Nebylo pro mě lehké hru po 35 hodinách opustit nedohranou, ale nešlo to. Není to pro mě. Je to hra, do které musíte investovat okolo 100 hodin a to já prostě nejsem ochoten podstoupit. Moje chyba, nikoli hry, ta je skvělá. Pro mě osobně však 8/10.

Hodnocení uživatelů

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.