Máte námět či připomínku? Napište nám
Z instalatéra socialistou. V nové skákačce Bernie Sanders porazí Trumpa
zdroj: Kitsune Games
Téma

Z instalatéra socialistou. V nové skákačce Bernie Sanders porazí Trumpa

11. 3. 2020 7:30 | autor: Václav Pecháček |

Závod o úřad amerického prezidenta se nebývale vyostřuje. Od debat a slovních útoků přešli kandidáti k fyzickým rozbrojům – Donald Trump všude kolem sebe střílí ohnivé koule, jeho poskok Mitch McConnell konečně odhodil masku člověka a odhalil svou želví podstatu, no a jeden sněhovlasý senátor z Vermontu všem skáče na hlavy a posílá je do věčných lovišť. Aspoň tedy v nové hře Super Bernie World.

Jde o poctu jistému kníratému italskému instalatérovi, ovšem namísto Maria si pro sebe hlavní roli uzmul Bernie Sanders, favorit na kandidáta Demokratické strany v letošních prezidentských volbách. Kromě národnosti a množství vousů se Bernie od Maria liší ještě něčím – rozhodně nehodlá sbírat mince. Naopak se pytlům s dolary vyhýbá, asi aby se omylem nenechal podplatit.

zdroj: Kitsune Games

Super Bernie World je od pohledu taková blbina, která se snad ani nedá považovat za politickou reklamu. Zároveň ale působí jako kompetentní skákačka a asi vás nepřekvapí, že si ji můžete vyzkoušet zadarmo. Stačí zamířit na Steam nebo Itch.io, kde si v dílku autorů Gamedevs for Bernie můžete bez překážek zahopsat.

Mimochodem, zajímalo by vás, proč se hlavním hrdinou hry stal zrovna Bernie Sanders? Možná to bude mít něco společného se skutečností, že zatímco Trump v Bílém domě pouští hrůzné kompilace videoherního násilí, Bernie si založil účet na Twitchi. Není náhoda, že podpora vermontského senátora je založená především na mladých voličích.

Nejnovější články