zavřít

Vyhrajte stolní hru Sid Meier‘s Civilization: Nový úsvit

Windows Switch

- Deskové hry autor: Redakce Games.cz

Blackfire nám, nadšencům do videoher a jejich stolním adaptacím, čas od času udělá velkou radost. Jen si vzpomeňte na skvělé deskovky DOOM, XCOM, letošní Fallout, nebo osm let starou Civilizaci. Vydavatel Fantasy Flight Games se v případě poslední jmenované rozhodl, že je na čase skončit s jejím dotiskováním a připravil úplně novou verzi. Na náš trh se v těchto dnech dostává česká edice Sid Meier’s Civilization: Nový úsvit, která se inspirovala aktuálním šestým dílem počítačové série. Čtvercovou síť střídají hexy, vládci jsou zastoupení karikaturami.

Soutěž probíhá do 2. listopadu 2018. Výherce oznámíme 5. listopadu v živém pořadu BoardGame Club a následně bude kontaktován emailem. Předmětem soutěže je jedna kopie české verze deskové hry Sid Meier’s Civilization: Nový úsvit, která poputuje k jednomu vylosovanému soutěžícímu, který správně zodpoví všechny otázky níže.

Civilization: Nový úsvit - soutěž

Civilization: Nový úsvit - soutěž Civilization: Nový úsvit - soutěž

Vyhrajte novou stolní hru Sid Meier‘s Civilization: Nový úsvit

Anketa již skončila.

Tagy: Civilizace (série) soutěž strategie tahová deskové hry Civilization VI BoardGame Club Blackfire

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.