zavřít

Vyhrajte stolní hru Rivalové

- Deskové hry autor: Redakce Games.cz

Žánr závodů platí v deskovkách za outsidera, nicméně občas se objeví tituly, které stojí za pozornost. Jedním z nich je i podzimní novinka Rivalové od vydavatelství Mindok. Hra v sobě snoubí jak napínavé závodění, tak i sázení na vítěze. A i když svou nenáročností cílí spíš do rodinných kruhů, své si užije i parta zkušených hráčů. Více o hře se dozvíte v povedené videorecenzi Petra Vojtěcha.

Soutěž probíhá do 1. února 2019. Výherce oznámíme 4. února v živém vysílání pořadu BoardGame Club a následně ho kontaktujeme emailem. Předmětem soutěže je jedna kopie české verze deskové hry Rivalové, která poputuje k jednomu vylosovanému soutěžícímu, který správně zodpoví všechny následující otázky:

Vyhrajte stolní hru Rivalové

  1. Autor hry Wolfgang Kramer se při designování Rivalů inspiroval svou starší závodní hrou Top Race. Ta byla předělávkou jeho první závodní hry s formulemi. Které? *
  2. Film Rivalové sledoval souboj dvou závodníků. Kterých? *
  3. Mindok před Vánoci vydal „závodní“ hru, ve které v roli pirátů závodíte s časem. Jak se tato hra jmenuje? *

Povinné údaje:

E-mail:

 

Tagy: soutěž deskové hry Mindok

Zdroje: vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.