zavřít

Vyhrajte stolní hru Rivalové

- Deskové hry autor: Redakce Games.cz

Žánr závodů platí v deskovkách za outsidera, nicméně občas se objeví tituly, které stojí za pozornost. Jedním z nich je i podzimní novinka Rivalové od vydavatelství Mindok. Hra v sobě snoubí jak napínavé závodění, tak i sázení na vítěze. A i když svou nenáročností cílí spíš do rodinných kruhů, své si užije i parta zkušených hráčů. Více o hře se dozvíte v povedené videorecenzi Petra Vojtěcha.

Soutěž probíhá do 1. února 2019. Výherce oznámíme 4. února v živém vysílání pořadu BoardGame Club a následně ho kontaktujeme emailem. Předmětem soutěže je jedna kopie české verze deskové hry Rivalové, která poputuje k jednomu vylosovanému soutěžícímu, který správně zodpoví všechny následující otázky:

Vyhrajte stolní hru Rivalové

Anketa již skončila.

 

Tagy: soutěž deskové hry Mindok

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.