zavřít

V Mechromancer patchi k Borderlands 2 objeveno pirátské DLC

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Šikovní a zvědaví lidé se podívali pod obal čerstvého DLC Mechromancer k Borderlands 2, a co neobjevili? Materiály, které poukazují na to, že se chystá nové DLC s pirátskou tématikou.

Podotýkám, že jen reference, ne celé DLC, než se někdo rozzuří nad tím, že vše nedostal hned první den. A když pirátskou, tak myslíme papoušky, rum, dřevěné nohy a tak podobně. V názvech v kódu je spousta narážek na piráty, tajný poklad lup apod. Podívejte se třeba sem.


Mezi novými mapami bude třeba Oasis, čekat můžeme (snad) bosse jako kapitánka Scarlett (asi se po ní bude jmenovat DLC), Leviathan, Hyperius či Master Gee the Invincible. Bude zde nový obchod, Seraph Crystal Vendor, ale bude akceptovat jen Seraph krystaly a nový raritní level zbraní, zřejmě to bude Seraph. Nu a samozřejmě pirátské modely postav, které vidíte u článku.

Tři nové trofeje/achievementy poukazují na prohledání Oasis a Pirate’s booty oblastí. Samozřejmě, nic z toho nebylo potvrzeno Gearboxem, a tak to není daná věc. Nicméně osobně by mně ve hře pirátská tematika velmi potěšila – už jen proto, že Borderlands 2 snese prakticky jakýkoliv žánr. Ale třeba to vše bude součástí něčeho většího, uvidíme, jak zareaguje Gearbox. 

Tagy: piráti sci-fi dlc FPS

Zdroje: MP1st,Just Push Start

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.