zavřít

Údajná ukázka z dalšího dílu Grand Theft Auto

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na herním serveru SPOnG se objevila docela zajímavá zpráva, jež odkazuje na francouzský zdroj Jeux-France, na kterémžto webu jsem však žádné takové info nenašel.

Takže budeme-li nyní důvěřovat toliko SPOnGU - na internet se neoficiální cestou dostal premiérový obrázek chystaného nového dílu ze série GTA, který sice bude multiformátový, ale debut zažije na konzoli PS3. Hra má být šestkrát rozsáhlejší svého předchůdce v San Andreas, s masivní online podporou a pro svezení tu bude 360 různých vozů (u nichž se budete muset starat o stav paliva).


Na ulicích se podle všeho budete moci potkat i se psy, přičemž o jaké ulice to vlastně půjde se vede debata. Některé spekulace naznačují Londýn, jiné herní teritorium posouvají do Evropy jako celého kontinentu. Každopádně na kandidátce už nejsou Spojené státy. Nemá cenu tyhle (ani předchozí) střípky nějak dále komentovat a rozebírat, ono se to vždycky pěkně poslouchá, ale skutečnost může být zcela jiná. Tím spíše, že Rockstar Games se k téhle kauze nijak nevyjádřili, údajně prý řekli jen to, že hra nebude z prostředí japonského Tokia...

Update 1.7. - množící se spekulace přinutili RockStar oficiálně reagovat a dle očekávání popřel, že by tento obrázek pocházel z nějaké GTA hry, co jsou momentálně ve vývoji.
zdroj: GamePro

martin

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.