zavřít

Tapestry – videorecenze nové hry od autora Scythe

- Deskové hry autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Až se budeme ohlížet za letošním rokem a jeho největšími poklady, které zvedly náladu lidem pozitivním na deskovky, na mysl nám bez váhání vyskočí několik konkrétních deskovek. Na špici bude třeba minule recenzovaná hra Na křídlech, ale také aktuální Tapestry. Obě hry přitom pocházejí z jednoho vydavatelství Stonemaier Games, které nás nepřestává překvapovat.

Tapestry

1–5 hráčů | 90–120 minut | Od 12 let | česky, prakticky bez textu

Tapestry je po všech stránkách moderní hra. Pravidla se vešla na čtyři stránky, jsou velice jednoduchá a rychle tak přejdou do krve. Hratelnost na druhou stranu nabízí obrovské množství možností a tomu odpovídající herní dobu. Čistý design se zde spájí s prvky strategie, ale nechybí ani trocha té náhody, která ve hře udržuje napětí. Teď už ale předáme slovo Petrovi a jeho nadšené videorecenzi:

Tagy: Albi deskové hry Videorecenze deskové hry

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.