zavřít

Stolní Red Dead Redemption? Hrajeme Legendy západu

- Deskové hry autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tak je to tady, přátelé. Několikrát jsme to naznačovali, možná jsme o tom i vyloženě mluvili, my to vlastně dokonce i zkusili, ale bohyně techniky nám nepřála. Ale nevzdali jsme se a přinášíme vám náš historicky první GamesPlay stolní hry. Začínáme čerstvou novinkou Legendy západu, kterou na náš trh přináší vydavatelství Mindok.

V Legendách západu jsme se stali věhlasnými kovboji, kteří mezi sebou svedli lítý boj o to, kdo bude ve výsledku nejpověstnější, a tedy největší legendou západu. Ve videu níže uvidíte, kdo ze sestavy Aleš Smutný, Václav Pecháček, Patrik Hajda a Petr Vojtěch stane na straně zákona, a kdo se vydá na dráhu štvaného psance.

Dojde na duely v pravé poledne, vypořádáme se s gangy banditů, možná vykrademe banku, rozhodně si nakutáme nějaké ty zlaté valouny, bude i partička pokeru a utržené peníze jaksepatří propijeme v kabaretu. Pohodlně se usaďte, bude to jízda.

Tagy: deskové hry Mindok gamesplay BoardGame Club

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.