zavřít

Square Enix čeří vodu s registrací Deus Ex: Human Defiance

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Téma autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Způsob, jakým si tvůrci z Eidos Montreal poradili s poslední Deus Ex hrou, se líbil spoustě hráčů. A protože prodeje Human Revolution se dle odhadu na VGChartz dobelhaly na metu dvou a třičtvrtě milionů kopií kombinovaně (i když na PC se spousta kusů určitě prodala za výprodejové ceny na Steamu), zdá se, že případnému pokračování by nic zásadního nemuselo bránit.

Eidos respektive Square Enix se sice nikdy nevyjádřila, jestli pro firmu byl Deus Ex: Human Revolution úspěch, ale něco dalšího se značkou Deus Ex určitě plánuje. Svědčí o tom registrace ochranné známky Deus Ex: Human Defiance, kterou odhalili bystrozrakové z NeoGafu. Registrace proběhla včera a týká se celé řady produktů včetně her, videoher, počítačových her, filmu, elektronických i fyzických publikací a ...vůbec, podívejte se sami.

Na NeoGafu se okamžitě pod postem rozjela debata, zdali Human Defiance není náhodou název Wii U portu Human Revolution, o kterém se minulý rok spekulovalo, že jí vyvíjí tvůrci Wii U portu Mass Effect 3 z týmu Straight Righ. Těch možností se, i s ohledem na obecné vymezení registrace značky, však nabízí celá řada: od komiksu, přes knížku až po nějaký mobilní titul nebo po film, který je také v produkci.

Nejlepším řešením této neznámé by samozřejmě bylo pokračování Human Revolution, ale protože tu vařím z vody a nemám k tomu žádná vodítka, odvíjející se třeba z příběhových událostí z Human Revolution nebo z nějaké šuškandy, tak by mě spíš zajímal váš názor. Respektive takto: máte vůbec zájem o pokračování Human Revolution, pravděpodobně ve stylu Human Revolution? Já tedy ano...

Tagy: spekulace akční sci-fi RPG kyberpunk

Zdroje: CVG,NeoGAF,VGChartz

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.