zavřít

Spielberg chystá s EA novou válečnou hru

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Magazín CVG dostal od svých tajných informátorů zajímavé echo, a to, že v rámci spolupráce mezi společností Electronic Arts a známým režisérem Stevenem Spielbergem vzniká nová hra s tématikou 2.

světové války a tajných služeb, které se v té době začaly projevovat. Zdroj uvádí, že by se hráči měli ujmout role jednoho z prvních agentů tajné bezpečnosti. Zřejmě by prý mělo jít o něco na způsob kombinace Jamese Bonda s Medal of Honor.

EA údajně přiznala, že v současné době už se Spielbergem pracuje na jakémsi novém projektu (budoucí sérii), ale zdá se, že se k oficiálnímu oznámení uchýlí až na nadcházející E3, která se bude konat jako obvykle v květnu. Spielberg sám je prý dosti horlivým hráčem počítačových her.

zdroj: CVG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.