zavřít

Soutěžíme o deskovky This War of Mine. Jak byste se v těžkých situacích zachovali vy?

- Deskové hry autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Stolní hra This War of Mine sice není žádná novinka, ale protože jde o výbornou adaptaci (viz naše recenze) a někdo v 11 Bit Studios nás má vážně rád, doputovaly k nám z předalekého Polska čtyři voňavé kousky. A i když tuto hru milujeme, nebudeme skrblíci a pošleme ji dál mezi vás. Nechceme po vás žádné znalosti, jen nám povězte, jak byste se zachovali v extrémních situacích, které nastíníme níže.

Členové redakce Games.cz přišli s příběhy inspirovanými videohrou This War of Mine. Buď je ve hře sami zažili, nebo si je vymysleli. Každopádně nás zajímá, jak byste v takových situacích sami postupovali. Nejsou zde žádné správné ani špatné odpovědi. Jen menší a větší zlo.

Soutěž potrvá týden, do půlnoci 26.11.2019. Ze všech soutěžících vybereme čtyři výherce, kteří od nás obdrží po jedné základní hře This War of Mine: Desková hra (česká verze). Výherce a nejčastější volby vyhlásíme po skončení soutěže, následně se výhercům ozveme emailem a domluvíme předání výhry. Přejeme hodně štěstí.

Soutěžíme o deskovky This War of Mine. Jak byste se v těžkých situacích zachovali vy?

Anketa již skončila.

Tagy: soutěž adaptace Albi deskové hry

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.