zavřít

Slevy na Xzone

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nová rubrika pro lovce nízských cen. UPDATE: Zaklínač a World of Warcraft Battlechest o 40% levněji.

Uhlídat cenově lákavé nabídky v době, kdy větší online shopy mají v nabídce řádově i tisíce herních titulů, je skoro nemožné. Většina zákazníků se obvykle dozví jen o velkých vyprodejních akcí (jako např. ta poslední od CD Projektu) nebo když hra přejde do některé z budgetových edicí. Přesto skoro každý den dochazí k větším či menším slevám a přeceňování produktů distributory, jen to dosud nebylo moc na očích.

Internetový obchod Xzone proto pro lovce výhodných cen, ale i pro běžné zákazníky, kteří nikam nespěchají a trpělivě čekají, než si něco zahrají, vytvořil novou sekci. Obsahuje automaticky aktualizovaný výpis uplně všech slev a změn cen, které kdy na shopu proběhnou. Nemůže se vám tedy stát, že vámi zůstane nějaká nepostřehnuta.

Výpis, jinak přístupný z tamního levého menu pod záložkou SLEVY, se dá také filtrovat dle platforem. Z nedávno proběhnuvších změn ceny stojí za vyzdvihnutí především tyto:

zdroj: vlastní

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.