zavřít

Shit Happens – videorecenze sprosté párty hry

- Deskové hry autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Petr Vojtěch vám v rámci svých svérázných videorecenzí představil už pět převážně vážných stolních her – Bloodborne, Detektiv: Po stopách zločinu, Shadows: Amsterdam, Rivalové a Civilization: Nový úsvit. Tentokrát se ale podíval do míst, kam by žádné malé dítě vstoupit nemělo. Karetní párty hra Shit Happens je totiž sprostá až hanba, nic jí není svaté, před ničím se nezalekne. Pokud máte odvahu a chcete se nechat znechutit, pak shlédněte video.

Shit Happens je karetní párty hra určená pro 2–8 hráčů a jedna partie vám zabere od 20 do 60 minut. Zatím se jí neujalo žádné české vydavatelství, proto počítejte s angličtinou. Sice jí zde není moc, ale některé termíny vám z jejich podstaty nemusí být známé, proto dobře zvažte, zda chcete u stolu řešit překládání.

Tagy: deskové hry Videorecenze deskové hry

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.