zavřít

O víkendu Kladno ovládne třetí ročník festivalu Herní čas

- Deskové hry autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Ještě nemáte plány na víkend? Středočeské město s předložkovou výjimkou hostí třetí ročník festivalu Herní čas. Na jednom místě, tedy v prostorách kina Sokol na Kladně, se pořadatelé snaží propojit videohry, deskovky i válečné hry. Zahrát si budete moct i speciální únikovku nebo se zabavit doprovodným programem ve formě turnajů, tomboly či workshopů.

Velký sál kina Sokol bude mezi 27. až 29. zářím patřit deskovkám od českých vydavatelů Albi, Blackfire, Dino, MINDOK, Piatnik nebo REXhry. Pokud neznáte pravidla, vůbec to nevadí, přítomní dobrovolníci a zástupci firem vám je rádi vysvětlí.

Další formou stolního hraní jsou na Kladně hry válečné, ať už v podobě kultovního Warhammeru 40K, nebo dalších počinů od Games Workshop – Kill Team, Warhammer Underworlds či Age of Sigmar. V neposlední řadě pak dojde i na videohry se zaměřením na retro hry a konzole. Přijede pražské Muzeum her i arkádové automaty z Červeného Újezdu.

Celý víkend poběží nejrůznější turnaje a workshopy, kde si budete moct třeba nabarvit vlastního skavena. Třídenní základní vstupné vás vyjde na 300 Kč, využít můžete i skupinových lístků nebo možnosti noclehu.

Herní čas organizuje kladenský obchod Herní prostor, kde se kromě nakupování můžete začlenit do komunity ostatních herních nadšenců.

Tagy: festival Kladno deskové hry

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.