zavřít

Nová anketa - jaké je letos nejlepší RPG?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tak jako skoro každý týden i nyní zde máme novou otázku v anketě pod levým menu, ke které mne tentokrát inspirovala bouřlivá diskuse u recenze Neverwinter Nights, kde padlo i několik názorů na téma nejlepšího RPG letošního roku.

Proto se vás tedy v aktuální anketě ptáme, jaké je vaše nejoblíbenější RPG z poslední doby, tzn. první poloviny letošního roku. Na výběr jsou samozřejmě ty největší pecky, které připoutaly mnoho lidí k monitoru na dlouhé desítky hodin - Dungeon Siege od Gas Powered Games, The Elder Scrolls: Morrowind od Bethesdy, Neverwinter Nights od BioWare a nakonec Might & Magic IX od 3DO. Žádný jasný favorit mezi nimi není, takže jsem sám jsem celkem zvědav, jak to dopadne - vzhůru do hlasování :)

Také je asi při té přiležitosti vhodné rekapitulovat výsledky anket minulých. V té předchozí jsme se vás dotazovali, co říkáte na Warcraft III: Reign of Chaos - 40% respondentů si myslí, že to je bomba, 28% zatím hru nevidělo a 22% lidí ji ohodnotilo pouze průměrnou známkou. V jiné anketě ze začátku června jsme zase zkoumali preference našich čtenářů mezi politickými stranami ve volbách - na první příčce se tehdy umístilo ODS (30%) před ČSSD (20%), ale úplně stejně respondentů uvedlo, že volit vůbec nebyli. No a ještě předtím jsme se pokoušeli zjistit, jaká je struktura našich čtenářů a výsledky dopadly přesně podle očekávání - 32% ve věku 21-25 let, 26% ve věku 16-20 let, 18% ve věku 11-15 let a 12% respondetů je 26-30 let.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.