zavřít

Nintendo nabízí odměnu za nalezení chyb v zabezpečení 3DS

3DS

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Boj s piráty je nekonečný a sotva zavřete jedna zadní vrátka, už začnou pracovat na jiných. Nintendo se proto rozhodlo tak trochu crowdsourcovat tenhle boj skrze svůj program HackerOne, který se zaměřuje na handheld 3DS a jeho potenciální slabiny. Princip je jednoduchý – najdete nějakou chybu a dostanete odměnu.

Výše odměny se liší od 100 dolarů až do 20 tisíc. Firma jasně říká, že neuvádí podle čeho se výše odměny bude odvíjet, ale dá se čekat, že čím závažnější či více skrytá chyba, tím vyšší bude i odměna.

 Samozřejmě, za každou objevenou chybu Nintendo zaplatí jen jednou, tomu prvnímu, kdo ní přišel, ale na druhou se chyby v zabezpečení mohou týkat všeho – hardwaru, softwaru, tedy spouštění zkopírovaných her, i cheatování, včetně modifikace aplikací a úprav uložených pozic. Další instrukce najdete na HackerOne stránkách, kde je i specifikované, na jaké věci se můžete zaměřit, či kdy dojde k vyplacení odměny.

Tagy: zabezpečení

Zdroje: Gamasutra,Nintendo

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.