zavřít

Nejprodávanější hry v České republice za listopad

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nejžádanější PC hrou od Cenegy se u nás v uplynulém měsíci stala celkem pochopitelně s...

Nejžádanější PC hrou od Cenegy se u nás v uplynulém měsíci stala celkem pochopitelně s mnoha tisíci prodaných kusů akční pecka Half-Life 2, kterou následovaly dvě hry v češtině - RPG Beyond Divinity a adventura The Westerner. Pokud bychom se podívali na souhrnný žebříček prodeje PC i konzolových her (od Cenegy), dostalo by se ovšem na 2. místo GTA: San Andreas. Z nabídky CD Projektu se zase nejvíce prodávala hra Úžasňákovi podle stejnojmenného animovaného filmu od Pixaru a dále RTS Warhammer 40,000: Dawn of War. Na třetím místě je u této firmy fotbalový manažer Football Manager 2005, který je mimochodem i aktuální trojkou v britském žebříčku (ELSPA).

Cenega (listopad 2004)
1. Half-Life 2
2. Beyond Divinity
3. The Westerner
4. Hugo Sapphire
5. H&D2: Sabre Squadron
6. Diablo II
7. Half-Life
US Action (listopad 2004)
1. Trackmania
2. Xpand Rally
3. Mashed
4. Punské války
5. Fritz 8
6. Johanka z Arku
7. Weird War
CD Projekt (listopad 2004)
1. Úžasňákovi (CZ)
2. Warhammer 40,000: Dawn of War
3. Football Manager 2005
4. Full Spectrum Warrior
5. Úžasňákovi (SK)
6. HoMaM 4 (platinová edice & 2 datadisky)
7. Tony Hawk´s Pro Skater 4
Hypermax (listopad 2004)
1. Zoo Empire
2. Sherlock Holmes: Případ stříbrné náušnice
3. Knights of the Temple
4. KnightShift - Příběh rytíře
5. Northland
6. Conan
7. Painkiller

Ostravská firma US Action uvádí mezi nejprodávanějšími hity na svém webu trojici závodů: Trackmania, Xpand Rally a Mashed. Oproti tomu v Hypermaxu nejvíce bodoval tycoon Zoo Empire a adventura Sherlock Holmes: Případ stříbrné náušnice, která se podle vyjádření Lukáše Macury prodává v české verzi už od poloviny listopadu. Pokud by vás dále zajímaly nejprodávanější hry v distribuční síti AT Computers, pak vězte, že to jsou v tomto pořadí Half-Life 2, Zoo Empire a NFS Underground 2. Čeští Electronic Arts ani SevenM nám zatím své žebříčky za minulý měsíc neposlali.

Pro zajímavost - v britské hitparádě se aktuálně na čele drží Half-Life 2, The Sims 2, MoH: Pacific Assault či Rome: Total War. V USA bodují Half-Life 2, RollerCoaster Tycoon 3, Zoo Tycoon 2, The Sims 2 a rovněž MoH: Pacific Assault.
zdroj: Cenega, CDProjekt a další

kate

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.