zavřít

Na křídlech – videorecenze skvělé ornitologické deskovky

- Deskové hry autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Být volný jako pták, po tom alespoň jednou zatoužil snad každý. No jo, ale ne každému opeřenci je souzeno křižovat oblohu. Někteří skončí ve voliéře u zvídavých ornitologů. Ale nebojte, deskovka Na křídlech není ani náhodou zlá, ptactvo spíš oslavuje, než aby ho omezovala. A daří se jí to skvěle. Nevěříte? Tak se koukněte na další videorecenzi.

Na křídlech

1–5 hráčů | 40–70 minut | Od 10 let | česky, středně textu

Deskovka Na křídlech patří k těm nejlepším výtvorům letošního roku a za její české vydání můžete poděkovat společnosti Mindok, která se postarala o nelehkou lokalizaci. Nejenže bylo potřeba zajistit, aby se každý ze 170 ptáčků jmenoval tak, jak má, ale zároveň se sahalo do herních mechanismů souvisejících právě s názvoslovím. Ale už vás nebudu dále napínat pozadím vývoje, tady je video:

Tagy: deskové hry Mindok Videorecenze deskové hry

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.