zavřít

Na čem pracuje pražská pobočka Illusionu?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak řekl Petr Vochozka v nedávném interview, pobočka Illusion Softworks sídlící na pražské Palmovce dělá pod vedením Dana Vávry, hlavního designéra Mafie, na nějaké zbrusu nové hře, o které se dosud až na cílené platformy (Xbox 360, Playstation 3, PC) nevědělo vůbec nic.

První, velmi rámcovou představu o její náplni si nyní lze udělat z inzerátu, který hledá grafické designéry pro několikaměsíční spolupráci nebo brigádu během léta:

    Vaše práce v Illusion Softworks bude spočívat v navrhování prostředí, architektury, interiérů, zařízení a průmyslového designu strojů a přístrojů, ať již se jedná o moderní automobily, elektroniku, tovární roboty, či vojenskou techniku. Hledáme především vizionáře s neotřelým přístupem, kteří mají představu, jak bude vypadat svět jedenadvacátého století... [více]
zdroj: ICQ

jd

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.