zavřít

Na čem pracuje pražská pobočka Illusionu?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak řekl Petr Vochozka v nedávném interview, pobočka Illusion Softworks sídlící na pražské Palmovce dělá pod vedením Dana Vávry, hlavního designéra Mafie, na nějaké zbrusu nové hře, o které se dosud až na cílené platformy (Xbox 360, Playstation 3, PC) nevědělo vůbec nic.

První, velmi rámcovou představu o její náplni si nyní lze udělat z inzerátu, který hledá grafické designéry pro několikaměsíční spolupráci nebo brigádu během léta:

    Vaše práce v Illusion Softworks bude spočívat v navrhování prostředí, architektury, interiérů, zařízení a průmyslového designu strojů a přístrojů, ať již se jedná o moderní automobily, elektroniku, tovární roboty, či vojenskou techniku. Hledáme především vizionáře s neotřelým přístupem, kteří mají představu, jak bude vypadat svět jedenadvacátého století... [více]
zdroj: ICQ

jd
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.