zavřít

Na čem pracuje pražská pobočka Illusionu?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak řekl Petr Vochozka v nedávném interview, pobočka Illusion Softworks sídlící na pražské Palmovce dělá pod vedením Dana Vávry, hlavního designéra Mafie, na nějaké zbrusu nové hře, o které se dosud až na cílené platformy (Xbox 360, Playstation 3, PC) nevědělo vůbec nic.

První, velmi rámcovou představu o její náplni si nyní lze udělat z inzerátu, který hledá grafické designéry pro několikaměsíční spolupráci nebo brigádu během léta:

    Vaše práce v Illusion Softworks bude spočívat v navrhování prostředí, architektury, interiérů, zařízení a průmyslového designu strojů a přístrojů, ať již se jedná o moderní automobily, elektroniku, tovární roboty, či vojenskou techniku. Hledáme především vizionáře s neotřelým přístupem, kteří mají představu, jak bude vypadat svět jedenadvacátého století... [více]
zdroj: ICQ

jd

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.