zavřít

Kronika zločinu – videorecenze detektivní deskovky

- Deskové hry autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Cože? Tak vy jste ještě nedorazili na stanici, nevyslechli si briefing a nechopili se dalšího detektivního případu? Ještě stále odoláváte originální deskovce Kronika zločinu? No tak to vám Petr Vojtěch dá další pádné důvody, proč se zapojit. Anebo vás přesvědčí o opaku?

Kronika zločinu

1–4 hráči | 90 minut | Od 12 let | česky, středně textu v aplikaci

Pokud vám nestačila psaná recenze Patrika Hajdy, podívejte se na další humornou videorecenzi, ve které se podíváte na to, jak to teda je s používáním té mobilní aplikace, která je v případě mnohých hráčů účinným repelentem. Možná je právě teď ta chvíle přenést se přes svůj odpor a dát šanci něčemu úplně novému.

Tagy: detektivka deskové hry Mindok

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.