zavřít

Hudební mág Mike Oldfield představuje Maestro

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Od 12.

dubna 2004 bude na oficiálních stránkách hudebního génia Mika Oldfielda ke stažení jeho nový projekt, kterým tento muž už podruhé zabrousí do virtuálních online světů. Dílo se jmenuje Maestro a umožní vám únik do zcela nové reality světa zázraků a idejí. Nepochybuji o tom, že se příznivci Oldfieldovy muziky už před časem seznámili s jeho předchozí 3D interaktivní hrou, která nese název TR3S LUNAS (2002). I Maestro je určena především příznivcům jeho tvorby a lidem všeho věku, kteří se rádi nechají houpat na vlnách skvělé, uvolňující muziky z alba Tubular Bells, aniž by přitom bylo nutné střílet do zombíků či podobné havěti. Hra má nabízet až hypnotická dobrodružství pro vaše smysly. A co víc. Fanouškové Mika Oldfielda zcela určitě uvítají i příležitost setkat se "živě" s jejich idolem prostřednictvím této hry online. K těmto setkáním bude docházet v předem určený čas, který se dozvíte vždy na oficiálních stránkách.

Hráči Maestra se ocitnou na palubě mateřské lodi Virtual Voyager. Když se pustíte do prozkoumávání tohoto prostředí, zjistíte, že se vaše přítomnost v cizím světě projevuje vizuálními a audio změnami. Vašimi průvodci zde budou Gravitarové - mimozemské bytosti obývající realitu Maestra a ukryté v hlubinách oceánu vyčkávajíc, zda je dokážete najít, což bude i vaším úkolem. Komu se podaří nashromáždit čtyři Gravitary, ten získá bonus v podobě přístupu do speciálního levelu pro vítěze. Ovšem kromě hledání Gravitarů ještě budete moci sbírat platinové medailonky, které jsou roztroušené všude možně po celém Maestru. O svých zkušenostech a zážitcích budete navíc moci v reálném čase hovořit také s dalšími hráči, a to přes unikátní message board, který vám rovněž umožní měnit s nimi zmíněné medailonky. Popřípadě se s přáteli můžete domluvit na společném postupu hrou. Jak bylo napsáno už v úvodu, Maestro bude k dostání stažením z oficiálních stránek za cenu £14,95, případně poštou za £18,00 (není započítáno poštovné). Více se dozvíte na oficiálních stránkách, kde je kromě screenshotů a dalších zajímavostí k dispozici také demoverze.

zdroj: PR

korgull
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.