zavřít

God of War – videorecenze deskové adaptace jedné z nejlepších her dekády

- Deskové hry autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

God of War je rozhodně jednou z her, na které budeme ještě hodně dlouho vzpomínat. Čtvrtý díl série se ubral úplně jiným směrem, pořádně zvážněl, z Krata udělal postaršího nařachaného tatínka a řeckou mytologii vyměnil za severskou. Riskantní tah se nakonec ukázal jako výborný nápad a díky obrovskému úspěchu hry tu máme její stolní adaptaci God of War: Karetní hra.

God of War: Karetní hra

1–4 hráči | 90–180 minut | Od 14 let | česky

V kooperativní karetní hře podle God of War se ujmete rolí známých postav jako Kratos, Atreus, Freya, ti dva trpaslíci, a dokonce můžete být i Mimirova hlava. Společně budete postupovat několika úkoly, bojovat s nepřáteli, ochraňovat a zachraňovat, abyste si to nakonec rozdali s bossem. Podvedlo se to? Na to vám odpoví Petr ve své další videorecenzi.

Tagy: akční fantasy mytologie Videorecenze deskové hry deskové hry Blackfire

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.