zavřít

Games.cz bez reklam? Jde to i bez Adblocku!

Windows Wii PlayStation 3 Xbox 360 MAC PSOne DS

- Téma autor: Redakce Games.cz

Pomocí předplatitelského programu Games.cz si můžete nechat zablokovat reklamy na našem webu bez použití služeb typu Adblock a podobných. Podpoříte tak svůj oblíbený web a my vám budeme moci přinášet ještě více zajímavého obsahu než nyní!

ČASTO KLADENÉ DOTAZY:

Proč si nechávat vypínat reklamy od vás, když mám AdBlock?

Pokud používáte systém pro blokování reklam, vezete se na Games.cz jako „černí pasažéři“. Z vašich návštěv a z toho, že si čtete články a sledujete videa na Games.cz nemáme ani korunu a asi není třeba dodávat, že pokud by takový systém měli nainstalovaný všichni, náš web zkrachuje. Jde tedy jen o vaše svědomí a my vám možností předplatného dáváme jen příležitost, jak sledovat Games.cz bez reklam a zároveň web a redakci nějak podpořit v dalším rozvoji.

Mnoho našich čtenářů se domnívá, že Adblock používá jen minoritní skupina lidí, kteří umějí zacházet s počítači, ale to už dávno neplatí. Blokování reklamy (a nejen reklamy, Adblock často blokuje i měření návštěvnosti Netmonitor) se rozšířilo natolik, že jde skutečně o vážný problém. Pro informaci, na Games.cz používá Adblock více než 32 procent návštěvníků.

Proč to děláte?

Novinky, recenze, témata, videorecenze, podcasty, rozhovory, reportáže, speciály k herním výstavám. To vše najdete pravidelně na Games.cz. Neustále se snažíme připravovat pro vás co nejlepší a nejaktuálnější herní web a přidávat na něj nové a nové funkce a typy článků. To všechno samozřejmě zdarma, jak je na internetu dobrým zvykem.

Abychom tohle všechno mohli dělat i nadále, musíme na Games.cz poskytovat prostor inzerentům, kteří pomocí svých reklam provoz serveru platí. Zobrazování reklam u článků je pro Games.cz naprosto existenční záležitostí. Nemalému množství čtenářů ale reklama vadí – a právě pro ně máme připravenou možnost předplatného Games.cz bez reklam.

Kolik předplatné vlastně stojí a co z toho budu mít?

Pokud pošlete potvrzení o platbě spolu s názvem vašeho Tiscali účtu na adresu redakce@games.cz, vypneme vám reklamy na celém webu. Doba, na kterou reklamy vypneme, se vypočte podle výše částky, kterou jste poslali - za každých 70 Kč naroste o měsíc.

Jednou až dvakrát do roka také pro čtenáře pořádáme srazy, kterých se účastní většina redaktorů Games.cz. Pokud na takový sraz dorazíte jako předplatitel Games.cz, dostanete od nás nějaký malý dárek.

Platit za vypnutí reklam se mi nechce, ale rád bych vás podpořil, alespoň tak, že si vypnu Adblock pro Games.cz. Jak na to?

Reklamy si pro Games.cz v Adblocku zapnete velmi snadno. Stačí kliknout na ikonu Adblocku v liště vašeho prohlížeče a vybrat příslušnou volbu:

  adblock-games

Co už jste za peníze z předplatného udělali?

Za peníze z předplatného jsme nakoupili techniku, kterou natáčíme naše podcasty, prostředky ale používáme i na spolufinancování herních výstav (kam nás díky tomu může jet víc) nebo na platbu za pořizování záznamů z české Game Developers Session, jejíž přednášky vám pak nabízíme.

Kolik peněz přes předplatné vyberete?

V průměru vybereme pár tisíc korun měsíčně. Provoz webu samozřejmě stojí mnohonásobně více, ale i tak vám za tuto podporu velmi děkujeme! Je pro nás důležité vidět, že pro vás Games.cz není jen anonymním internetovým projektem, ale webem, který máte rádi!

Dříve byla s donate systémem spojená soutěž o ceny, proč už teď není?

Soutěže nabízíme na Games.cz v průběhu celého roku a také soutěžíme o hru či jiný dárek i v našich podcastech. Navíc celá řada našich předplatitelů nám psala, že o zařazení do losování nemá zájem. Proto jsme se rozhodli soutěžení v předplatitelském programu zrušit.

Znamená to, že někdy v budoucnu chcete obsah Games.cz zpoplatnit?

Ne.Předplatitelský program Games.cz není zavedením placeného přístupu k obsahu a nikdy se jím nestane. Všechen obsah vytvořený pro web, ať už bude zaplacen z donate programu nebo nikoliv, bude přístupný všem návštěvníkům webu. 

Dobře, přesvědčili jste mě. Jak se mohu zapojit?

Příspěvek můžete poslat buď jednorázově...

...nebo formou pravidelné měsíční částky.

Nebo bankovním převodem na číslo účtu:

670100-2202295467 / 6210

 

Děkujeme!

V případě jakýchkoliv dalších dotazů ohledně možnosti předplacení Games.cz bez reklam nám neváhejte napsat na redakce@games.cz.

Tagy: redakce

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.