zavřít

BoardGame Club #9: O rozmanitosti českého trhu s Pavlem „Pogem“ Prachařem

- Deskové hry autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ani v novém roce se první pondělí v měsíci neobejde bez našeho deskoherního pořadu BoardGame Club. Přes Vánoce se toho sice moc nedělo, ale pár opozdilých očekávaných her přeci jen vyšlo a my se jim dnes podívám pod obálku. Samozřejmě nebude chybět vážený host, tentokrát Pavel Prachař z vydavatelství Mindok.

Pavel doplní klasickou sestavu složenou z Alladjexe a Patrika a společně se podívají na rozmanitost žánrů stolních her. Dalo by se to celé smáznout slovním spojením „každý si vybere“, ale tak jednoduché to nebude. Něčím se ty standardní tři hodiny přeci naplnit musí. Nebude dán prostor nudě, ale vašim dotazům, které pište během vysílání do chatu na YouTube.

Tagy: deskové hry BoardGame Club Mindok

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.