zavřít

BoardGame Club #20: S Kateřinou Suchou o Delicious Games a jejich nové hře

- Deskové hry autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dali jsme si menší pauzičku, abychom po plodném roce 2019 nabrali síly do roku 2020, který bude jistě neméně zajímavý na nové hry. Některé z nich si ukážeme už dnes, o některých si jenom popovídáme, protože ještě nevyšly. Navíc nás dnes navštíví Katka Suchá, se kterou vám představíme chystanou hru Praga: Caput Regni.

Dvacátý díl našeho pořadu BoardGame Club bude speciální. Máme nové studio s novou technikou a lehce jsme upravili formát pořadu. Ale nebojte, nepřijdete o rozhovor s hostem ani o naše zhodnocení vybraných her a různá mini témátka.

Můžete se těšit na naše dojmy z her Kvedlalové z Kvedlinburku, Sanctum, Heroes of Tenefyr, Cities: Skylines, Jetpack Joyride a další. Tentokrát dojde řeč i na několik prototypů včetně nové hry Vládi Suchého, tvůrce Podmořských měst.

Pokud si nás chcete naladit živě, začneme vysílat dnes v 16:00 na Mixeru a Twitchi. Záznam se objeví zítra na YouTube.

Tagy: deskové hry BoardGame Club

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.