zavřít

BoardGame Club #19: Deskoherní koláž 2019

- Deskové hry autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Stejně jako loni se i letos na konci roku ohlédneme za tím, jaké deskovky jsme si letos zahráli, které z nich nás bavily nejvíc a nahlédneme i do budoucnosti. V duchu tradice se pro tyto účely opět sejde trojice deskovkářů z Games.cz v podání Patrika Hajda, Alladjexe a Petra Vojtěcha. Pohodlně se usaďte, za půl hodiny začínáme.

S příchodem Vánoc se opět vyrojilo obrovské množství novinek, které jako vždy zaberou první část našeho pořadu (nechceme říkat vyloženě polovinu, ale je bláhové doufat, že se stopáž smrskne pod čtyři hodiny). Poté nás čeká několik témat spojených s nejlepšími hrami tohoto roku.

Sledujte nás živě od 16:00 na Mixeru. Záznam najdete zítra na YouTube.

Tagy: deskové hry BoardGame Club

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.