zavřít

BoardGame Club #18: S Oskarem o Essen SPIEL 2019 + vánoční soutěž

- Deskové hry autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Měsíc se s měsícem sešel, Patrik se s Alladjexem sešel, a to znamená jediné – další BoardGame Club. Po minulých šesti hodinách si dáváme za cíl odejít dnes alespoň o pár minut dřív, a proto také začínáme i o hodinu dřív… Ale málo toho nebude. Představíme novinky, které vyšly v češtině, ale i deskovky, které jsme si vyzkoušeli a možná i přivezli domů z veletrhu SPIEL v německém Essenu.

Dnes nebudeme mít nějaké speciální téma. Jednoduše se ohlédneme za největší událostí roku, kterou je německý veletrh SPIEL. Proto jsme si jako hosta pozvali Oskara, kterého můžete znát z pořadu JOUOB.cast a který se – stejně jako my – zúčastnil veletrhu. Předáme vám svoje zážitky a upozorníme na zajímavé hry.

A protože se blíží Vánoce, připravili jsme si pro vás vánoční soutěž o 12 deskových her od šesti českých vydavatelství. Soutěž naleznete na tomto odkaze a běda vám, jestli si nepřečtete její pravidla!

BoardGame Club #18 začíná v 16:00, a pokud máte nějaké dotazy, neváhejte je napsat do chatu na Youtube během živého vysílání, případně na náš Facebook.

Tagy: deskové hry BoardGame Club Essen Spiel

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.