zavřít

BoardGame Club #16: S Tadeášem Spoustou o Euthii + mega soutěž

- Deskové hry autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Léto je za námi, sezóna před námi. Nebojte, rozhodně budeme mít o čem mluvit. Her nakonec nevyšlo vůbec málo a další zajímavý host nás provede vývojem první a druhé edice své epické deskovky. Zároveň jsme rozjeli vlastní Facebook a přichystali pro vás soutěž nevídaných rozměrů.

Tentokrát k nám zavítá Tadeáš Spousta, který stojí za úspěšně zafinancovanou deskovkou Legendy země Euthie a právě v těchto dnech dokončuje její druhé vylepšené vydání. Z Tadeáše vytaháme co nejvíc rozumu a zajímavostí, takže se připravte na tradičně smrtící stopáž.

Kromě něj nás totiž čeká průzkum spousty novinek, mezi kterými nebudou chybět kousky jako Crusader Kings, Jagged Alliance a další hra tvůrce Scythu. Zároveň odstartujeme soutěž o hry všech designéru, kteří již navštívili náš pořad. A málo jich opravdu není.

A konečně jsme si zařídili vlastní facebookovou stránku z jednoho prostého důvodu – na stránce naleznete událost dalšího BoardGame Clubu, na kterou když se přihlásíte, tak budete přesně vědět čas premiéry. Doufáme, že vám to pomůže a zapojíte se s námi do diskuze během živého vysílání. Zároveň zde naleznete tlačítko pro zaslání mailu v případě jakéhokoliv dotazu.

Nejnovější díl BoardGame Clubu odvysíláme v pondělí 2. září od 17:00 na YouTubu.

Tagy: deskové hry BoardGame Club

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.