zavřít

BoardGame Club #15: Se Štěpánem Štefaníkem o Holmgangu

- Deskové hry autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Červenec je z hlediska BoardGame Clubu vydatný. No kdy jindy se nám podařilo odvysílat dva díly v jednom měsíci? Má to samozřejmě svůj důvod a to ten, že si dáme v srpnu od deskovek menší pauzu, abychom se k vám vrátili hned 2. září. Ale nepředbíhejme. Nejprve se podívejme, co nás čeká dnes.

Dnešním hostem bude Štěpán Štefaník, kterého v BoardGame Clubu uvidíte již podruhé. Štěpán se totiž nefláká a po své první karetce RONE vám pořádně představí svůj další projekt Holmgang, se kterým se rovněž pokusí uspět na Kickstarteru.

Kromě toho si popovídáme o pár zajímavých novinkách z digitálního světa, předáme vám naše dojmy z nejnovějších her vydaných v češtině a samozřejmě rádi zodpovíme jakékoliv dotazy, které můžete klást během živého vysílání do chatu na YouTube nebo posílat na mail podcast@games.cz. Začínáme v 17:00.

Tagy: deskové hry BoardGame Club

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.