zavřít

BoardGame Club #14: S Barborou Částovou o Dinu

AKTUALIZOVÁNO - Deskové hry autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydavatelství Dino nemá mezi hardcore hráči takovou pověst jako mnozí konkurenti chrlící jednu stolní hru za druhou, ale bůh ví, kde by se česká deskoherní scéna dnes nacházela bez obrovského přínosu této společnosti v dávné minulosti. Jen se přiznejte, kdo jste trávil dětství sázením na koníčky v Dostizích a sázkách. Nicméně Dino konečně také proniká do nám bližších deskovek, o čemž si popovídáme s Bárou.

Už nějakou dobu má Dino pod palcem mnohadílnou sérii Exit, tedy stolní hry inspirované reálnými únikovkami, kterým jsme se věnovali v minulém dílu. Zároveň chystají výbornou logickou hru Dračí palác (v originále Dragon Castle) pro letošní léto a bude na nás – Patrikovi a Alladjexovi – zjistit, kam budou směřovat další kroky vydavatelství. Nový díl BoardGame Clubu sledujte dnes od 17:00, kdy se rovněž otevřou brány chatu a tedy i vašim dotazům.

 

Tagy: deskové hry BoardGame Club Dino

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.